Sounds of Anti-Fenix kompilace

Anarchistická federace a Chyba records oslovily třináctku interpretů, kteří na kompilaci poskytli skladby různých žánrů. Na CD si můžete poslechnout songy od Morrow nebo Gattacy přes Potmě až po Hledání či Brennu Sahatjian.

Všechny spojuje to, že jim není lhostejný osud vězněných a stíhaných anarchistů, které podporuje skupina Antifénix. Přímo na tu totiž půjde výtěžek z prodeje tohoto alba. Více o kauze Fénix a o osudech vězněných nebo stíhaných anarchistů se můžete dozvědět na webových stránkách Antifénixu.

Antifénix sbírá peníze především na právníky nebo na podporu vězněným (třeba na veganskou stravu, věci denní potřeby jako oblečení nebo známky a psací potřeby). Peněz bude potřeba ještě hodně, případ „prvních českých teroristů“, jak obviněné anarchisty a anarchistky označují média, stále není u konce a ke konci se ani zdaleka neblíží.

CD budou k sehnání na obvyklých distribučních místech, někteří hudebníci a hudebnice je budou mít ve svých distrech. CD si můžete v elektronické podobě stáhnout i z bandcampu Chyba records, kde můžete také přispět na Antifénix. Minimální cena CD je 50 Kč.