Promotér info

Pokud nám chceš udělat koncert, přečti si následující info. Nechci, aby to vypadalo, jako chování nějaký superstar hvězdičky, je to čistě z praktickýho důvodu, protože každej, kdo mi napíše, se ptá na níže uvedený otázky, takže ušetříme můj i váš čas :)

 

If you want to make a concert of our act, read following info. I don’t want to look like some superstar crap, it’s simply from practically reasons, because everybody, whose writing to me, is asking for questions downthere, so I don’t to waste your and my time :)

Kolik chci peněz? / How much cash?

Prachy pro mě nejsou prioritou. Ale jezdím autem a auto jezdí na naftu a ta je čím dál tím dražší. Jezdím hrát za cesťák a účtuju si 4 Kč za kilometr ( 0,16 € za kilometr při kurzu 25 Kč=1 €).

Money is not necessary for me. But I’m travelling by car and car is doped by fuel, which is more and more expensive. I’m playing for travel expenses which is 0,16 € per kilometer. ( 0,16 € per kilometer with course 25 Kč=1 €).

Co potřebuju k hraní? / What do I want for playing?

Vozím si svůj mikrofon Shure SM58. Beaty hraju přes DJ kontroler, z laptopu přes externí zvukovku se stereo jack výstupem a je dobrý, pokud máte k dispozici DI box, přes kterej jde laptop dál do mixu. Kabeláž k laptopu a napojení do DI boxu popřípadě vozím s sebou.

Když to jde, tak se mnou hraje dvojka MC’s Peci & Raschid, nebo beatboxer JohnyBeat.

I have microphone Shure SM58 with me. I play the beats by DJ controler, from laptop through external soundcard with stereo jack output and it’s good, if you have DI box, which is connected to the mix. Cables for laptop and input to DI box is in my baggage.

If it’s possible, I play also with MC’s Peci & Raschid, or with beatboxer JohnyBeat.

Co dál? / What next?

Veganské jídlo (žádné maso, vejce, sýry, výrobky živočišného původu), pár alko/nealko drinků zdarma, pokud je to větší dálka, tak spací místo na teplým místě (po domluvě).

Vegan food (no meat, eggs, cheese, or any other animal products), few free alco/nonalcoholic drinks, if is it longer distance, sleeping place on warm flat is appreciated.

Ke kontaktu použij tento email / For contact use this email:

Logo pro Váš plakát / Logo for your poster:

Vysoké rozlišení, bez pozadí. / High definition, without background.

design by: URBDRM

Něco pro zvukaře / Something for sound guys:

externí zvukovka/external soundcard

sh9839

Akai APC 40 MK2 midi kontroler

Akai MPD 218 midi pads

Akai LPK 25 midi keyboard

DJ kontroler/DJ controler14752

Roland SPD-SX samplerroland-spd-1200-80spd-sx_back_gal

Roland TD 4 bicí/drums

roland-td4kx2-970-80td_4_back_gal_done-5a68329fc27a2f4dc4190a929ad22166Zoom studio 1204 vocal effectspd_2013052600050_b