Bézo DJ set na baru

FB event

8. dubna zasáhne Bezvědomí horečka dengue sobotní noci, infekce, která útočí na útroby a ušní bubínky prostřednictvím basovejch vibrací a sonickejch vln, a jedinou obranou proti ní je tanec. A tancovat se tenhle večer bude hodně a všude, ale hlavně na baru a samozřejmě na stolech!!! Taneční parket i DJskej pult se totiž pro tentokrát přesunou ze sálu a pódia do místnosti s barem, která se pod taktovkou King Chonga X z Prahy i lokálních střelců rozezní rytmy z nejrůznějších konců světa od tropical bassu a moombahtonu přes dub, rap, trap, a grime až po cumbiu, baile funk a intergalaktickou psychedelii.

Chong X (Praha) moombahton / tropical bass / dancehall
https://soundcloud.com/chong-x
http://old.hulkshare.com/zebcvk7kqbcw
https://www.youtube.com/watch?v=i5_HnbOKZrY
Chong X je DJ a producent z Prahy, kterej se pohybuje na hudební scéně už dvě desítky let. Začínal jako raggajungle dj, ale jeho kariéra se ubrala trochu jiným směrem, když se přestěhoval do Peru a aktivně se zapojil do místní scény, která kombinuje současnej klubovej sound s jihoamerickou hudební tradicí a ze který vzešly v nedávnejch letech projekty jako Animal Chuki nebo Dengue Dengue Dengue. Ve svejch setech hraje Chong X živelnou kombinaci moombahtonu, tropical bassu, dancehallu i ayahuaskou nasáklých tracků inspirovaných latinskoamerickým folklorem. Na soundcloudu má početnou armádu následovníku, jeho tvorba zaznamenala mezinárodní ohlas na blozích jako TropicalBass.com nebo Mad Decent a jeho tracky a remixy hraje třeba Diplo z Major Lazer nebo Dillon Francis. V současnosti můžeš Chonga poslouchat pravidelně i na Rádiu 1, kde uvádí pořad Global Amigos. Stejnej název nese i série akcí, který Chong pořádá v klubu Cross a kam se mu podařilo přivízt takový jména jako Chancha via Circuito, Kumbia Queers nebo Fauna.

Kolona & Zero Drum (Jihlava) hip-hop / electro / party shit
http://kolona.musicforliberation.com/
MC Kolona tentokrát nechá mikrofon doma a za podpory týpka Zero Druma za bicíma do nás bude hrnout svůj výběr hip hopu a party shitu z celýho světa. Nedávno rozšířil svůj arzenál o nový midi mašinky, takže je dost pravděpodobný, že naservíruje i čerstvou porci beatů zahranejch naživo.

Mango Sheikh (Jihlava) tropical bass / dub / acid ragga / trap
https://soundcloud.com/mango-sheikh
Mango Sheikh se naladí do suicide vest módu a rozjede svůj sonickej džihád. Těšte se na třaskavou směs tropical bassu, dubu a acid ragga kořeněnou apokalyptickým trapem a grimem.

Šan Pimon (Jupiter)
Jedinej DJ večera, kterej protáčí na gramofonech asfalt. Jeho sbírka vinylů sahá od reggae a dubu přes acid techno až po nejrůznější obskurity. Uvidíme a hlavně uslyšíme čím překvapí tentokrát!

Vlez: 100,-