Koncerty/Gigs

Pokud nám chceš udělat koncert, koukni do sekce PROMOTÉR INFO.

If you want to make a gig for us, check out PROMOTÉR INFO section.

AKTUÁLNÍ / RECENT

2017

9.12.2017 – Jihlava – Game of SkateCacib Dortmund (hip hop, Slovensko),

15/16.12.2017 – Martin/Slovensko – TBACacib Dortmund (hip hop, Slovensko),

23.12.2017 – Liberec – StaminaLEX (hiphop, Liberec), Smrad (nervorap,Jihlava), Mango Sheikh (elektro/dub, Jihlava)

26.12.2017 – Jihlava – BezvědomíPio Squad (hiphop, Jihlava) & Hosté

 

 

 

 

ODEHRANÉ / PAST

2010 (+Křikzticha)

20.11.2010 – Jihlava – Ponorkasimit tadinda susamli (reggae,praha), afarastafa&BK (hiphop,jihlava), hfd (skafolk,jihlava), rasta führer (reggae,jihlava)

04.12.2010 – Bratislava – Intergalaktická Obluda – Jihlava Attack –  Průmyslová smrt (fastcore), Disbeatless (crust/metal), Epsteinbarr (grind), Human Steak (stoner rock), Scörbiti Kürdan (hardcore/punk), Afarastafa&Joe D (hip hop), Rasta Führer (reggae), MC Broko (elektro grind), DJ Jogy, DJ Bagr…

17.12.2010 – Praha – Café Na Půlce – benefit pro Gender setkání Na Cestě – Tyranie Identity (riot folk,Orlová), Šnekavina (divadlo), DJ Fifi (disko)

2011 (+Křikzticha)

27.1.2011 – Hradec Králové – club CentrálHidden By The Grapes (indierock,Rakousko), MC Broko (elektro grind)

4.2.2011 – Děčín – BiograffCN Roundhouse Kick (hardcore/thrash,Německo), Gattaca (emocrust), Dezinfekce (hc/punk,jižní čechy)

5.2.2011 – Litvínov – PonorkaFlowers For Whores (hardcore/metal,Praha), Gattaca (emocrust), Bob (thrash,Teplice)

4.3.2011 – Jihlava – PonorkaMother (dark hardcore,praha), Tummo (dark hardcore,brno), Empty Hall Of Fame (oldschool hardcore,morava), Průmyslová Smrt (fastcore,jihlava), Svině! (punk,jihočechy)

11.3.2011 – Olomouc – galerie U MlokaBonus (hiphop,praha)

12.3.2011 – Zlín – BambooThýpek Of Negative (folk,morava)

1.4.2011 – Jihlava – Garáž DIYAfarastafa&BK (hiphop,jihlava), Widlákow Recordz (hiphop,kutná hora), Molochovi (underground,kutná hora)

2.4.2011 – Praha – 007Kurzer Prozess (hiphop, Norimberk, Německo), Bonus (hip hop,praha)

6.4.2011 – Brno – Boro – Jihlava AttackPrůmyslová Smrt (fastcore), HFD (folk,ska), Scörbiti Kürdan (hardcore/punk), Afarastafa (hiphop), Rasta Führer (reggae)

16.4.2011 – Blansko – Rachota – Hip hop v podzemí vol.17BTC (hip hop,Olomouc), DJ Poet Jam (hiphop,Blansko), DJ Jikra (hiphop,Blansko), DJ Luis (hiphop,Blansko)

23.4.2011 – Praha – Café Na Půlce – benefit pro Anarchistický černý křížXTrue NatureX (riot folk, California,USA), Tes (riot folk, Holandsko), Gattaca (temnota,praha,haná,vysočina)

26.4.2011 – Brno – VegalitéCollectif Mary Read (hip hop, St.Etienne, Francie), Drowning Dog & DJ Malatesta (hiphop,Milano/San Francisco, Itálie/USA)

21.5.2011 – Brno – Protestfest 2011 ( http://www.protestfest.cz/ )

26.5.2011 – Brno – VegalitéXtrue natureX (riot folk, California,USA), Andrea Rottin (folk, Itálie)

27.5.2011 – Orlová – FutraXtrue natureX (riot folk, California,USA), Herbal Infusion (elektro, Opava), Shaak Ti (dubstep, Orlová), Tyranie Identity (riot folk, Orlová), Tehanu (breakcore, Orlová)

15.6.2011 – Jihlava – park Smetanovy sady

17.6.2011 – Tábor – Na Cestě – Genderfuck Na Cestěhttp://www.genderfuck.czDaleko (hc/punk, Praha), Esazlesa (emotrh, Cheb), Odeur De Violettes (folk, Plzeň)

18.6.2011 – Jihlava – UltimaMemento Mori (hiphop, HB), Afarastafa, Joe D, BK (hiphop, Jihlava), SNS gang (hiphop DJ’s, HB)

1.7.2011 – Svatá Kateřina – Sweet Holy Catherine vol. 2. FestivalMolochovi (underground/jazz), Sklepní Víly (hiphop), Widlákow Recordz (hiphop), Kontroll (indie/HC), APZ (hiphop)

16.7.2011 – Hluzov – Underground vol.8Na Hraně (underground), Telefon (punk, Rožnov), Jindra Holubec (funky folk), Blaho 19 (ug rock), Kauflant (ug rock), Moskvič (ska/punk)

22.7.2011 – Rokycany – letiště – Fluff fest 2011http://www.flufffest.net/

30.8.2011 – Zlín – Náměstí Míru – Koncert na podporu Skutečné Demokracie Teď – Chupacabra (Los Perdidos unplugged, cz), El Suvereno (hip hop,Bratislava), INFO ZDE

16.9.2011 – Bratislava – klub  Intergalaktická Obluda Veganské hodyGattaca (emocrust, cz), Daleko (hardcore/punk,Praha), Potmě (hiphop,Brno), Ježíšovi pivo Nelej (drum’n’bass punk, Brno/Bratislava), Lazy Bastards (tekno,sk)

8.10.2011 – Praha – DIY KarnevalPrago Union (hip hop, Praha), Lara 303 (hip hop), Fakne (hip hop), S.C.U.R. (hip hop, Jižák), DJ Ba2S, DJka Elza, RNF DJ’s a další..

19.10.2011 – Brno – BoroDisbeatless (metal/crust,Jihlava), Scörbiti Kürdan (hc/punk,Jihlava/Brno), Ježíšovi Pivo Nelej (drum’n’bass punk,československo), DJ Jogy

22.10.2011 – Děčín – BiograffsPrago Union (hip hop, Praha), DJ George Gosip (hip hop)

11.11.2011 – Ústí nad Labem – Circus – Edcharův zvěřinec/Mixomatóza festival – Rapsöd (thrash/punk, Jihlava), Druid (psychedelie, psytrance,Jihlava), Gattaca (hardore,Praha/Jihlava/Haná), Fox Rabb Stork (divadlo), Průmyslová Smrt (fastcore, Jihlava), Rasta Führer (reggae/ska, Jihlava)

18.11.2011 – Krakow/Polsko – Sports pubMore Than Hip HopCHory Szpital (hc hip hop, Polsko), Miraho (hip hop, Polsko), FMN/Freeman (hip hop, Polsko), BOMBING CREW/KRU (hip hop, Polsko)

19.11.2011 – Rožnov pod Radhoštěm – Vrah – For Liberation Fest 2011The Fight (hardcore, Polsko/Německo), Finisterre (hardcore/crust, Německo), Landverraad (hardcore, Holand), Sloth (hardcore, Holand), Tupak Amaru (anarchopunk, Orlová), The Sin Of Lilith (emohardcore, Orlová), Remek (emopunk, Československo)

20.11.2011 – Ruda Slaska/Polsko – squat BerzaMiraho (hip hop, Polsko)

25.11.2011 – Svatá Kateřina, Sokolovna Kutná Hora – Sweet Holy Catherine vol.3Molochovi (underground/jazz, kutnohorsko), Edosh (rap, kurníkoHorsko), DIAkritika (hip hop, Praha), Sklepní Víly (experimental hip hop, kutnohorsko)

2.12.2011 – Slavonice – KawarnaKottarashky (etno/balkan/trip hop, Sofia, Bulharsko), My Dead Cat (pop/violence, Brno), Lillion Brosis (indie rock, Brno), Cat Flu DJ’s

16.12.2011 – Havlíčkův Brod – TempoMravní Zkaženci (hiphop, HB), Memento Mori (hip hop,HB), Afarastafa & BK (hip hop, Jihlava), DJ Ba2s (hip hop, Praha), DJ Smog

22.12.2011 – Olomouc – Galerie U Mloka – Gattaca (temnoHC,cz), Boiling Point (thrash/hc,Žilina,SK)

2012 (+Křikzticha)

13.1.2012 – Jihlava – rock klub Ježek (ponorka) – benefit na Food Not Bombs JihlavaTartupaluk (temno,sever), Průmyslová Smrt (fastcore,Jih), Disbeatless (metal crust, Jihlava), Afarastafa & BK (hip hop/reggae, Jilhava), E. R. C. P. (grinding metal, Štoky), DJ Jogy (disko afterparty)

*** SLAVIC RAPTOPUS TOUR 2012

27.1.2012 – Berlin/Německo – Scherer8 squat5000 (hiphop, Warszawa, Polsko), Lena Stöhrfaktor (hiphop,Německo), Miraho (hiphop, Tychy, Polsko)

28.1.2012 – Leipzig/Německo – Zoro5000 (hiphop, Warszawa, Polsko), Miraho (hiphop, Tychy, Polsko)

29.1.2012 – Dresden/Německo – rm16 –  5000 (hiphop, Warszawa, Polsko), Miraho (hiphop, Tychy, Polsko)

30.1.2012 – Praha – Café Na Půl Cesty5000 (hiphop, Warszawa, Polsko), Miraho (hiphop, Tychy, Polsko)

31.1.2012 – Hradec Králové – 4ka5000 (hiphop, Warszawa, Polsko), Afarastafa (hiphop/reggae, Jihlava), Miraho (hiphop, Tychy, Polsko)

1.2.2012 – Děčín – Biograff’s5000 (hiphop, Warszawa, Polsko), Afarastafa (hiphop/reggae, Jihlava), Miraho (hiphop, Tychy, Polsko)

2.2.2012 – Eisenberg/Německo – Mitropa Keller5000 (hiphop, Warszawa, Polsko), Afarastafa (hiphop/reggae, Jihlava), Miraho (hiphop, Tychy, Polsko)

3.2.2012 – Wiesbaden/Německo – Kulturkneipe Sabot5000 (hiphop, Warszawa, Polsko), Afarastafa (hiphop/reggae, Jihlava), Miraho (hiphop, Tychy, Polsko)

4.2.2012 – Littau/Švýcarsko – Hammer5000 (hiphop, Warszawa, Polsko), Afarastafa (hiphop/reggae, Jihlava), Miraho (hiphop, Tychy, Polsko)

6.2.2012 – Zürich/Švýcarsko – Binz squat5000 (hiphop, Warszawa, Polsko), Afarastafa (hiphop/reggae, Jihlava), Miraho (hiphop, Tychy, Polsko)

7.2.2012 – Biel/Švýcarsko – La Biu squat5000 (hiphop, Warszawa, Polsko), Afarastafa (hiphop/reggae, Jihlava), Miraho (hiphop, Tychy, Polsko)

8.2.2012 – Lausanne/Švýcarsko – La Hache squat5000 (hiphop, Warszawa, Polsko), Afarastafa (hiphop/reggae, Jihlava), Miraho (hiphop, Tychy, Polsko)

9.2.2012 – Neuchatel/Švýcarsko – L’interlope5000 (hiphop, Warszawa, Polsko), Afarastafa (hiphop/reggae, Jihlava), Miraho (hiphop, Tychy, Polsko)

10.2.2012 – La Chaux-De-Fonds/Švýcarsko – Centraf Tropic5000 (hiphop, Warszawa, Polsko), Afarastafa (hiphop/reggae, Jihlava), Miraho (hiphop, Tychy, Polsko)

11.2.2012 – Otrokovice – Na Poště5000 (hiphop, Warszawa, Polsko), BK (hiphop, Jihlava), Miraho (hiphop, Tychy, Polsko)

***

7.3.2012 – Jihlava – club SoulAfarastafa (hiphop/reggae, Jihlava), BK, JoeD (hiphop,Jihlava), DJ Deko (hiphop,Jihlava), DJ Benjahnek (reggae,Jihlava)

17.3.2012 – Česká Třebová – club Modrý TrpaslíkUndergroud Theatre (screamoHC,Liberec), E.D.A.E. (punk-grind,Litomyšl), GUY-G (hiphop,Česká Třebová), DJ Lalowski (jungle, Brandýs n/O.)

24.3.2012 – Praha – klub 007Chaoze One (politickej rap, Německo), Lotta (politickej rap, Německo), Memento Mori (hip hop,HB), DJ SMOG (afterparty hip hop&reggae)

30.3.2012 – Liberec – Pivní Bar Azyl  – Bonus (hiphop, Praha)

31.3.2012 – Hořovice – Florida pubBasswood sound system (drum’n’bass,cz)

9.4.2012 – Praha – FinalBiomasha (hip hop, Praha), Neřvi Mi Do Ucha (hudba), Nikola Brasko (folk, Horní Dolní)

27.4.2012 – Praha – Cross – Fakné (hip hop,pha), Potmě (hiphop,Blansko)

23.5.2012 – Brno – Favál – Zahájení Protestfestu 2012 – ( http://www.protestfest.cz/ ) – Návrat Druhé Hlavy (hiphop,rap, Brno), Afarastafa (hiphop, Jihlava), Heretix (punk, Bratislava), Esazlesa (emoHC,Cheb)

30.5.2012 – Chrudim – Graffity jam –  Afarastafa & Joe D (hiphop, Jihlava)

1.6.2012 – Křenůvky/Myslejovice – Firefest 2012

12.6.2012 – Hradec Králové – klub 4kaBonus: Martin Tvrdý Trio (hiphop/popíček,Praha)

15.6.2012 – Hradec Králové – NZDM Klídek – Graffity Jam – DJ’s Drmlisch, F.I.L., Afarastafa, Ska’n’daal, divadlo DNO

27.7.2012 – Mysliboř (u Telče)Kolabo (hip hop, Znojmo), Michal Pykal (popfolk, Znojmo), Eztek (hip hop, Znojmo), Afarastafa (hiphop,jihlava), Bad Ass Honkies (funk hiphop, Praha), Vees (indierock,české budějovice), Georg Czap (hiphop,Znojmo), Xavier Baumaxa (bzzžžmrkk)

3.8.2012 – Rožnov Pod Radhoštěm – Střelnice – Setkání Svobodných DušíGattaca (emocrust, cz), Heretix (punk, Bratislava), Innoxia Corpora (punk, valachy), Divní Hosti (punk, Rožnov p/r), Kutya Harap (crust, francova Lhota), Toito! (rock’n’roll punk, Vsetín)

4.8.2012 – Uherské Hradiště – Klub MírGattaca (emocrust, cz), Sin Of Lillith (emíčko, Orlová), Tummo (dark hardcore,brno), Dukes of Vattenhål (death’n’roll, Napajedla)

10.8.2012 – Kolín – Divo institut – Krvavej Mafín – Kyklos Galaktikos (hiphop,Praha), Edoshův Kurník (hiphop,KH), Biomasha (hip hop, Praha), Sonja Neverstop (elektro-hiphop,Praha/Helsinki)

15.8.2012 – Jihlava – Garáž DIYUnrest (crust metal temno, Münster/Německo)

18.8.2012 – SmilOff festival 2012 – http://www.smilov-festival.cz/

22.8.2012 – Jihlava – park Smetanovy sadyEdoshův Kurník (hiphop,KH) + promítání, divadlo a knižní bazar (info zde)

25.8.2012 – Praha – veganské hody – http://veganskehody.liberation.cz/

1.9.2012 – Řečany nad Labem – klubovna u hřiště – Ctib (folk, Rožnov pod radhoštěm), Hrděbor (folk, Pardubice)

14.9.2012 – Čerčany u Benešova – Edoshův Kurník (hiphop,KH), Gagarin (electropunk,Slezsko), Hergot DJ’s

15.9.2012 – Batňovice – Na Vatře – V LeseAndrea Rottin (folk, Itálie), Odeur De Violettes (folk, Plzeň), Remek (emopunk, Československo), Kluci z Marmelády (elektropunk, Broumov), Or (noise, vesmír), Goodbye Blues

*** GATTACA/REMEK/KOLONA AUTUMN TOUR:
28.09.2012 – (ger) Köln, AZ Köln – w/ Gattaca, Remek
29.09.2012 – (hol) Nijmegen, De Onderbroek – w/ Gattaca, Remek
03.10.2012 – (uk) Bristol, The Croft – w/ Gattaca, Remek

***

2.11.2012 – Chotěboř – U Pešků – Edoshův Kurník (hiphop,KH)

17.11.2012 – Glauchau/Německo – Jugendhaus Wuerfel & Café TaktlosGattaca (emocrust), Ricardo Right (liedermacher), Failed Suicide Plan (screamopunk,Německo)

24.11.2012 – Jihlava – hospoda Alcatrust- Alkabeat vol.1IDKFA (všechny zbraně dětem), Johny Beat (beat box killa), DJ Deko (hip hop)

1.12.2012 – Poděbrady – Boss Barvegan rautIDKFA (elektro zbraň,Jihlava)

8.12.2012 – Napajedla – Městské kino – Cestovatelský Miš Maš 2012 – Vložte Kočku (emo elektro, Praha), Karik & Tury (folkpunk, Zlín), DJ’s + cestovatelské přednášky od odpoledne (viz plakát)

2013 (+Křikzticha)

4.1.2013 – Kutná Hora – Česká 1 – Edoshův Kurník,(elektrozlo), Sonja_Neverstop, (elektro) Inau (vesmír rap), Matt Stone, NGS crew (breakdance), DJ Kyslah, Coxakubeat (beatbox) + freestyle shows

9.2.2013 – Bratislava – Intergalaktická Obluda – Afarastafa (hip hop, reggae, Jihlava), Joe D (hiphop, Jihlava)

16.2.2013 – Jihlava – Ježek (Ponorka) – benefit pro OTEVRIOCI.CZEdoshův Kurník (hiphop,KH), Thalidomide (hc/punk, Praha), Disbeatless (crust/metal), Šnekavina (divadlo), Burcovačka (punk,Praha)

22.2.2013 – Praha – Jet club – Baty von Janov (folk, Janov), Potmě (hiphop,Blansko), SPOTS (anarchopunk,Pha), Němá Barikáda (crust, Žamberk), IDKFA (doom rap, Jihlava)

*** G-SUS JECHA DO POLSKA TOUR 2013:

7.3.2013 – Wroclaw – CRK

8.3.2013 – Poznań – Rozbrat

9.3.2013 – Warszawa – Przychodnia

10.3.2013 – Kraków – Carandiru

11.3.2013 – Brno – Vegalité

12.3.2013 –  Praha – Cross

***

22.3.2013 – Praha – Squat Cibulka – Fakné (hip hop,pha), Potmě (hiphop,Blansko), Memento Mori (hiphop, HB), Black Style & De La Negro (rap – sever)

13.4.2013 – Nová Paka – Rock Café Marilyn – Edoshův Kurník (hiphop,KH), Need Of Activity (rap hardcore, Krkonoše)

18.5.2013 – Jihlava – DiodZero Number One (indie/elektro, Jihlava)

31.5.2013 – Jihlava – Šalšak (letňák)  – Rasta Führer (reggae,Polná/Jihlava)

15.6.2013 – Liberec – Ještědská Odysea – info zde: http://www.jestedska-odysea.cz/

19.7.2013 – Hradec Králové – Letiště, Hangár č. 184 – Play Fast Or Don’t Fest vol. 10 – info zde: http://playfast.czechcore.cz

24.7.2013 – Havlíčkův Brod – areál Pivovaru Rebel – Hip Hop ElementsUL Farma (hiphop, Ústí n/L), Lyngam Orchestra (hiphop,Brno), DJ Ion , Noise Chief (beatbox), breakdance battle, grafftiti jam

17.8.2013 – Lanškroun – Klokan open air

31.8.2013 – Praha – Letná u kyvadla (Stalin) – Bonus (hip hop,praha), Lavash & Načeva, Potmě (hiphop,Blansko), Memento Mori (hiphop, HB), DJ Yukimura, Kungfu Girlz (punk, Praha), Memento Mori (hiphop, HB), básník Ticho, info ZDE a FB událost ZDE

2.9.2013 – Praha – Národní technická knihovna – Galerie NTK – Emmanuel Paxon Dupasquier (švýcarsko), Edoshův Kurník (hiphop,KH), Joe la Noïze (švýcarsko), Miss Sulfuric (švýcarsko), vernisáž, výstava

6.9.2013 – Polná u Jihlavy – Mrkvancore fest – http://mrkvancore.cz

19.9.2013 – České Budějovice – Klub K2Ambassador21 (digital hardcore, breakbeat, Minsk, Bělorusko), Kraost (thrashpunk, Milevsko)

27.9.2013 – Zruč nad Sázavou – Kotelna – Pech Šarmant (hardcore jazz)

2.10.2013 – Jihlava – Café bar Chilli – Decibely pomoci – Afarastafa & Joe D (hip hop, Jihlava), S-Kript (hiphop, Jihlava), Jackob (hiphop, Jihlava), Big Daddy aka Praotec (hiphop, Jihlava), DJ Roderick (Jihlava) + DJ workshop

4.10.2013 – Rožnov pod Radhoštěm – VrahUnattended Funeral (Powerviolence, Slovensko), Hibakusha (crust/grind, Orlová), Sheeva Yoga (powerviolence, Ostrava)

23.10.2013 – Liberec – AzylVanilla Pod (punkrock, Anglie), Remek (emopunk, Československo)

6.11.2013 – Jihlava – Diod Referendum fest Zelené Koule (biofolkpunk, Brno), Matěj Kolář (houslová performance, Jihlava), Frau Frankenstein und Spielboys (elektro punk, Brno/Vysočina), IDKFA (všechny zbraně dětem) FB událost ZDE.

7.12.2013 – Brandýs nad Labem – Terky sklep U Dvou HyjenProti Všem (akustik emo hardcore, Brandejs), Sim Sala Saguan (akustik crossover, Brandejs), DJ Gargamel (akce jen pro zvané, místa limitovaný)

19.12.2013 – Jihlava – Chilli cafe-bar – 16. Narozeniny VrakbaruAfarastafa aka Bongokat (hiphop/reggae, Jihlava), Joe D (hiphop, Jihlava), DJ Deko (hiphop, Jihlava), turnaj ve fotbálku na stole Garlando Champion, kouzelník, Vrakbar breakdance show

21.12.2013 – Zruč nad Sázavou – PallasitDisbeatless (crust/metal), La Migra (hc/punk Pacov), Kontuze (hc/punk, Zruč nad Sázavou), красный кирпич (punk, Ledeč nad Sázavou) info ZDE

2014

24.1.2014 – České Budějovice – Klub K2 – Vyosení – info ZDE

15.2.2014 – Telč – Staré kino – IDKFA (všechny zbraně dětem) + turnaj ve fotbálku

20.2.2014 – Olomouc – SF Minirampa – HZU (SiraVole, Tade, Žigul, Šluke – hiphop, Šumperk), Afarastafa aka Bongokat (hiphop/reggae, Jihlava), koncert pro zvané – info ZDE.

2.4.2014 – Brno – Boro – Jihlava Attack/benefit na Fotbal Proti RasismuDisbeatless (crust/metal), Vlněna (stoner), Forever Krang (grind/punk), Frau Frankenstein und Spielboys (elektro punk, Brno/Vysočina) událost na FB

5.4.2014 – Jihlava – Chilli cafe-barS-Kript (hiphop, Jihlava), Dabo Jamal (hiphop, Jihlava), DJ Roderick, DJ Kalif (křest alba S-Kript – Projekt 3) událost na FB

12.4.2014 – Liberec – Azyl – Gattaca (emocrust, cz), Cafone (hiphop, Synercity)

24.5.2014 – Nová Paka – Rock Café Marilyn – Proti Všem (akustik emo hardcore, Brandejs), Scalp (hardcorepunk, sever), Aorta (hardcore, Brandejs), benefit na FNB – FB událost ZDE.

6.6.2014 – Wien/Rakousko – EKH squat – Soliparty für DavidHuhnmensch (hiphop, Wien), Drkpoet & Fozhowi & Alligatorman (hip hop, Wien), DJ’s Gosh, Lady Amalthea

7.6.2014 – Orlová – FutraVložte Kočku (emo elektro, Praha), Ventolin (elektro), House Of Tech (grind-punk, Žilina), The Citadel (hardcore, Galanta), Rosa Parks (hardcorepunk, Orlová),

13.6.2014 – Jemnice – Jemnický Barchan – Letní kino – Tynytus, Vyvalení Lulani, Slyz Band, Twyn, FB událost ZDE

15.8.2014 – Plzeň – Živá Ulice – Šafaříkovy sady – Edoshův Kurník (hiphop,KH), IDKFA (všechny zbraně dětem), DJ Gadjo – FB událost ZDE

13.9.2014 – Polná u Jihlavy – Mrkvan Core 2014 – Zimní stadionFB událost ZDE

21.10.2014 – Praha – Café Na Půl CestyAncient Mith (experimental hiphop, Colorado/US), Blindspot (instrumental hiphop, Augsburg, Německo), DJ Max Hausi (Německo) – FB událost ZDE

1.11.2014 – Brno – Afterparty Bezpeněžní zóny 2FBB Klub Na DrázeZelené koule (bio-folk-punk recitál, Brno), Aliusterra (energický anarchopunk, Brno), 142BPM Crew – DJ Don Pedropoulos (global bass / techno, Brno), DJane Orea (afrobeat / dub, Brno) – FB událost Zde

22.11.14 – Olomouc – Street Fighters MinirampaDrom (temno, Liberec), Underground Theatre (temno, Liberec), Avvika (temno, Švédsko/Praha/Děčín)

6.12.2014 – Tábor – Cesta –  Andrea Rottin + Oswaldowi (folk-rock-blues, CZ/IT), Kittchen (experimental-folk-industrial, CZ) FB událost ZDE

12.12.2014 – Ledeč nad Sázavou – DepoMemento Mori (hiphop, HB), MozeKKrang (ex-Mravní Zkaženci, Havlíčkův Brod), DJs Sunny (Světlá nad Sázavou/Praha), Zahy (Memento Mori, HB) – FB událost ZDE

2015

6.2.2015 – Děčín – Biograffs – Jihlava AttackPrůmyslová smrt (fastcore), Disbeatless (crust/metal), IDKFA (všechny zbraně dětem), Forever Krang (grindrocknroll) FB událost ZDE

7.2.2015 – Hradec Králové – Klub č.p.4 – Jihlava AttackPrůmyslová smrt (fastcore), Disbeatless (crust/metal), IDKFA (všechny zbraně dětem), Forever Krang (grindrocknroll)

21.2.2015 – Praha – Rock Café – Veg Fest II.Jahtec Jammin‘ Job (reggae/dub), Memento Mori (hiphop, HB), Eat Me Fresh (hardcore, cz), Butterfly Killers (punk,HK) – FB událost ZDE.

21.2.2015 – Jihlava – Chilli café bar – Edcharovy KolatinyŽelezná Kolóna (anarchoi!punk, Slovensko), Drom (temno, Liberec), Mörkhimmel (metal, Praha), PTAKZ (Edoshův Kurník, IDKFA, QBeat, hiphop, Kutná Hora/Jihlava), Diskoteror Soundsystem (disco, Brno), Palovevole (divadlo, Jihlava/Brno), FB událost ZDE

9.5.2015 – Praha – Klinika – Anarchistický festival knihyhttp://anarchistbookfair.cz

29.5.2015 – Jihlava – Mikulka bar – Křest Hrdosti –  Afarastafa aka Bongokat (hiphop/reggae, Jihlava), Ori G (hiphop, Jihlava), DJ Fil, DJ Béďa – FB událost ZDE

6.6.2015 – Liberec – Pivovar Vratislavice – Ještědská Odysea 2015http://www.jestedska-odysea.cz/FB event

13.6.2015 – Dolní oblast Vítkovice – Ostrava – Chee Chaak fest 2015http://cheechaakfest.com/

20.6.2015 – Kraków/Polsko – Kawiarnia NaukowaGattaca (emocrust, cz)

26.6.2015 – Praha – Žižkovská letní noc – park Parukářka stageFB event

26.6.2015 – Hranice u Chotěboře – Kravín – On/Off 2015http://hraniceonoff.blogspot.cz/

17.7.2015 – Meziříčko – Skalákův Mlýn – Meziprostorhttp://www.meziprostor.cz/ FB event

18.7.2015 – Bystřička – CULTBURGER PICNIC IV.http://www.cultburger.cz/FB event

24.-25.-26.7.2015 – Rokycany – letiště – Fluff fest 2015 – info tent hiphop gigGaea (hiphop, Portugalsko), Memento Mori (hiphop, HB) – http://www.flufffest.net/FB event

1.8.2015 – Děčín – Čajový klub Ve Vlnách – Renegade show vol. 2Černý Pepr (world music, Děčín), Edoshův Kurník (hiphop,KH), DJ MGL (electroswing), DJ Soopy (drumnbass)

22.8.2015 – Praha – Café na půl cesty – Veganské hody – http://veganskehody.liberation.cz/FB Event

5.9.2015 – Praha – Klinika – Benefit „Voda pro kliniku vol.2“Neřvi Mi Do Ucha (introvertní disco, Praha), Chasing Christy (hardcore, HB)

12.9.2015 – Polná – Mrkvan Core fest 2015 – (+Johny BeatBox), Keramzit sound system (drumnbass, Polná), S-Morph, Sinetik vs. Dementekk (frenchcore), DJ Djogy (disko), Mango Sheikh (elektro/dub, Jihlava), MC Broko (elektro)

26.9.2015 – Brno – Protestfest 2015 – život mrtvým domům! – (+Johny BeatBox) FB event

10.10.2015 – Benešov nad Ploučnicí – Club Gorilla – CÁCORY (folk/punk,Děčín), POZITIVNÍ DEVIACE (punk/rock,Děčín), Bob (trash Teplice), DJ MAESTRO, DJ KHOMIX

*** GATTACA/REMEK Balkan tour

22.10.2015 – Brno – Bajkazyl –  w/ Moro, Tall As Trees, Gattaca, Remek

24.10.2015 – Koper/Slovinsko – Inde – w/ Gattaca, Remek, Pigs Parlament, Moribayassa

28.10.2015 – Sofia/Bulharsko – Mixtape5 –  w/ Upyr, Gattaca, Remek

***

7.11.2015 – Hradec Králové – Prostor Pro – Klídek fest 18SOLAR BLAZE – (Psychedelic || Progressive || Space Rock, Vídeň /Rakousko), LASTOFMYKIND – (Post rock-alternative, Praha), GAGARIN – (Electronica-screamo || Experimental, Praha), kOule – (Funder folk, Kladno), ARGONAUT – (Stoner-rock, Hradec Králové), ChEVEYO – (Indie-rock, Hradec Králové)

13.11.2015 – Sereď/Slovensko – Jihlava attack – Disbeatless (metal/crust), Průmyslová smrt (fastcore), Raving Ed (powerviolence), Disko Terror SoundSystem (disko)

14.11.2015 – Vsetín – Vesmír – Jihlava attackDisbeatless (metal/crust), Průmyslová smrt (fastcore), Raving Ed (powerviolence)

28.11.2015 – Jihlava – Soul – Game of skate – (+ JohnyBeat) DJ’s Bifidus Aktif, Nedro, Ultima crew (drumnbass)

2016

8.1.2016 – Jihlava – Soul – Messenjah, Afarastafa, Tylia Melody & Dee Kay, Johny Stream, DJ’s Kalif, F.I.L. – FB event

29.1.2016 – Pardubice – Dub – DJ Nwuchpitelny Mepojmenovany (giallo/rap/ebm/noise) + výstava – FB event

30.1.2016 – Jihlava – Bezvědomí – Memento Mori (hip hop,HB), Edosh (psychoscifi rap, Kurník), DJ Zahy (MM,HB), DJ Mumio (KZT), beatbox show: JohnyBeat, Qbeat, Dussa – FB event

12.2.2016 – Kolín – Holubník – Edosh (psychoscifi rap, Kurník), Inau (vesnickej rap), Foxwolf  – FB event

13.2.2016 – Hradec Králové – klub č.p. 4 – Edosh (psychoscifi rap, Kurník), Edoshův Kurník (hiphop,KH)

19.2.2016 – Praha – koncert na bytě – Edosh (psychoscifi rap, Kurník)

20.2.2016 – Praha – Venuše ve Švehlovce – VegFest – Baty von Janof (folkpunk, Most), Fakné (femirap, Praha), přednášky, stánky – FB event

19.3.2016 – Děčín – Tao café – Young Selektazz (reggae/dub, Děčín)

8.4.2016 – Sokolov – Battle klub – Memento Mori (hip hop,HB), Plnej sklad (hiphop, Sokolov), Matheus

9.4.2016 – Klášterec nad Ohří – Drak bar – Memento Mori (hip hop,HB), Plnej sklad (hiphop, Sokolov), Matheus

29.4.2016 – Prostějov – EchoRegn (hardcore, Norsko), Dno (hardcore-metal, Orlová)

25.5.2016 – Praha – Cross club – Memento Mori, MC Matheus, Plnej Sklad, Prograss (hiphop)

4.6.2016 – Liberec – Ještědská Odysea – http://www.jestedska-odysea.cz/

14.6.2016 – Hradec Králové – Ulrichovo Náměstí – Graffity street jam

17.6.2016 – Tábor – Cesta – Jared Paul (political hiphop, USA), Decibelles (indie post punk, Lyon/Fancie), – FB event

18.6.2016 – Plzeň – Papírna – Jared Paul (political hiphop, USA) – FB event

23.7.2016 – Rokycany – Fluff fest – HipHop info tent afterpartyhttp://www.flufffest.net/ – Memento Mori (hip hop,HB), LEX (hiphop, Liberec), Potmě (malinovej rap, Praha), Gaea (sxe vegan rap, Portugalsko)

30.7.2016 – Liberec – AzylLEX (hiphop, Liberec), Lionel Dixit (breakbeat-noise, Pardubice), Raw Deal (synth&drums)

18.8.2016 – Hradec Králové – Hip Hop Kemp 2016 – Pio Squad – HajzleMyJsmeZJihlavy support

20.8.2016 – Jihlava – Skate local contest vol.2 – Ultima crew (drumnbass, Jihlava), Mango Sheikh (elektro/dub, Jihlava), Zakilo (drumnbass,Praha), DJ Delfunk (pioSquad-hiphop/funk, Jihlava)

3.9.2016 – Batňovice – V Lese FestRutka Laskier (emohardcore, Znojmo), Toufar (emohardcore, Chotěboř), Sakala (metal atmo, HB), noAR+IS+ (noise reck, Neratovice), Le Bain De Maid (post rock, Cheb) – fb event

10.9.2016 – Polná – Peklo stage – Mrkvan Core Fest – open air u rybníka – FB event

15.9.2016 – Praha – klub Jížní Pól – Dobytí jížního pólu – La4 & DJ Wich (hiphop, Praha), Crewní Skupina (hiphop, Praha) – fb event

17.9.2016 – Hradec Králové – klub č.p.4 – Ghettoblaster (elektro hiphop,Hradec Králové), Afterlife (black punk) – fb event

21.9.2016 – Jihlava – Mikulka – DJ set afterparty – FB event

30.9.2016 – Jihlava – Bezvědomí – Veganské hody afterparty–  LEX (hiphop, Liberec), Raving Ed (violence core, Jihlava), Macgyver (HC/punk, Brno) – fb event

1.10.2016 – Brno – BajkazylLEX (hiphop, Liberec), Gnostag (rap, Praha)

8.10.2016 – Sereď/Slovensko – Kemping – Sempliciment Tat triq (hip hop, Malta), Verbalistik (hip hop, Francie), Cacib Dortmund (hip hop, Slovensko)

12.10.2016 – Jihlava – Mikulka – DJ set na Food vs. Music VIII – fb event

27.10.2016 – Jihlava – Divoká Rýže – Wild rice Wild music: MFDF support – FB event

28.10.2016 – Jihlava – Mikulka – DJ set MFDF support

4.11.2016 – Eisenberg/Německo – Mitropa Fest – Welk (blackmetal, Leipzig), Leisure Tank (indierock, London), iUll (wave synthpop, Weimar)

11.11.2016 – Jihlava – Bezvědomí – DJ set – afterparty po koncertě Už Jsme Doma (00:00) – FB event

16.11.2016 – Jihlava – Mikulka – DJ set na Food vs Music IX – fb event

19.11.2016 – Jihlava – Soul – Pio Squad: Ticho před bouří – HajzleMyJsmeZJihlavy support – fb event

25.11.2016 – Liberec – BunkrLEX (hiphop, Liberec), Skyburn (alternative rock, Liberec), New Hate Form (experimental metal, Liberec) – FB event

26.11.2016 – Jihlava – Soul – Game of skate afterparty (special drum’n’bass set feat. Zero Drums) – fb event

10.12.2016 – Jihlava – Bezvědomí – Underground for Kids benefitAfarastafa aka Bongokat (hiphop/reggae, Jihlava), Johny Beat (beatbox, Jihlava), DJ Benjahnek (reggae, Jihlava), DJ Flowtek (ragga/jungle, Jihlava), DJ’s Lintu b2b Li-Bass (drum’n’bass, Jihlava) – FB event

2017

11.1.2017 – Jihlava – Mikulka – DJ set

21.1.2017 – Jihlava – Soul – Pio Squad: Stromy v bouři KŘEST – HajzleMyJsmeZJihlavy support – FB event

27.1.2017 – Jihlava – Bezvědomí WWW (neurobeat, Praha), Kannout (alternative hardcore, Jihlava) – FB event

28.1.2017 – Praha – Café Na Půl Cesty – Rap pro KlinikuUnited Gipsy Crew (hip hop, Praha) + DJ’s – FB event

17.2.2017 – Liberec – AzylRefpolk (hip hop, Německo), Daisy Chain (hiphop, Řecko), Dreadman (hororcore, Liberec), Bigg Mackk (rap, Liberec), Gnostag (rap, Praha) – FB event

24.2.2017 – Havlíčkův Brod – OkoMemento Mori (hip hop,HB), Suppresser (hardcore, SK), Unravel (hardcore, Písek) – FB event

11.3.2017 – Bratislava/Slovensko – A4 – Afterparty Antifašistické blokády –  Nada El (techno/minimal, Bratislava), Čavalenky (rap, Bratislava), Nazimord (harshnoise), Samčo Brat Dážďoviek (folk slam, SK) – FB event

18.3.2017 – Děčín – Biograffs – DJ set afterparty – Tabula Rasa (punk, DC), Finis Afemie (hardcore, DC), Uprostřed Pádu (HC/punk, DC), Pozitivní Deviace (punkrock, DC) – FB event

25.3.2017 – Hradec Králové – Klub č.p.4Vole (noise/punk, Praha), !Flight665 (emo hardcore, Hradec Králové) – FB event

8.4.2017 – Jihlava – Bezvědomí – special DJ set na baru – Chong X (moombahton/tropical bass/dancehall, Praha), Mango Sheikh (elektro/dub, Jihlava), Šan Pimon (dub/reggae/elektro, Okříšky) – FB event

15.4.2017 – Děčín – BiograffsPio Squad (hiphop, Jihlava), LEX (hiphop, Liberec) – FB event

26.4.2017 – Jihlava – Mikulka – DJ set na Food vs. Music vol. X – FB event

20.5.2017 – Orlová – Futra – Alternativní Scéna Drom (post-metal,Liberec), Manon Meurt (shoegaze), Mara Jade (emo-progressive,Rakovník),  – FB event

10.6.2017 – Děčín – Kemp (pod mostem) – Kramle festFB event

17.6.2017 – Jihlava – Městské vlakové nádraží – Benefiční festival skateboardingu – Pio Squad (hiphop, Jihlava), DJ Halbax (drum and bass), Afarastafa aka Bongokat (hiphop/reggae, Jihlava), Johny Beat (beatbox, Jihlava), Ultima Crew (drum and bass, Jihlava), Mango Sheikh (elektro/dub, Jihlava), Šan Pimon (dub/reggae/elektro, Okříšky), DJ Safír (hip hop/soul, Jihlava) – FB event

25.6.2017 – Praha – KlinikaBilly Pilgrim (hip hop, USA) – FB event

8.7.2017 – Sklabiňa (Slovensko) – Opičí Bál fest – FB event

22.7.2017 – Rokycany – Fluff FestHipHop Info tent afterparty – Cacib Dortmund (hip hop, Slovensko), LEX (hiphop, Liberec), Presento (hiphop, Slovensko)  – FB event 1 & FB event

19.8.2017 – Štoky – Kovárna – Letokruh fest Baestien (post metal & crust / Sokolov/Cheb), Got a Wolf (hardcore punk / Brno), Raving Ed (violence-hardcore / Jihlava), Toufar ( punk emo emotive hardcore / Havlíčkův Brod), Potato research institut (Havlíčkův Brod), Canis Pila (folk – punk – alternative / Havlíčkův Brod), DouRouRou (rocková formace / Neveklov), Mango Sheikh (live electronic music DJ / Jihlava), Manwë (psytrance, Jihlava), Zelenoočko Zelená – FB event

2.9.2017 – Chodov – mini RockChodov festTomáš Kunžwart (jazz-alternative, Tachov), Van Gogh 5 (doom/noise, Sokolov), Červen (post rock-progressive, Praha), OR (stoner/noise/rock, Praha), Jakub Šimanský (old country, Přerov), Kalle (alternative, Tábor), Dezinfekce (hardcore-punk, České Budějovice), Tummo (heavy-hardcore, Brno) – FB event

30.9.2017 – Trnava (Slovensko) – ArtklubLáje (stoner, Jihlava), Rosa Parks (anarchopunk, Orlová) & support – FB event